Plán tréninků
Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace
RSS kanál

TOPlist

Malé Hoštice

ČMFS
Aktuality
Plán činnosti na rok 2011
Přidal: vedoucíPřidáno dne 6. 3. 2011

V letošním roce očekáváme do sportovního areálu přísun finančních prostředků, které budou použity na další rozvoj, rekonstrukci a obnovu areálu. Bylo a bude podáno několik žádostí o přidělení dotací pro náš oddíl. Již byla požádána obec o každoroční příspěvek na provoz areálu, žádost na ČSTV o příspěvek na údržbu hřiště a výměnu brankových konstrukcí, na město požadavek o grant na zakoupení přenosných brankových konstrukcí. Dále byla vyhlášena akce z OFS Opava s názvem „Zelený trávník“ na obnovu hrací plochy a akce společnosti Fortuna na podporu menších fotbalových organizací. To vše jsou možnosti, kde budeme usilovat o přidělení dotací.
V loňském roce jsme byli vybráni jako jedni z mála na přidělení dotace pro výstavbu minihřiště s umělým povrchem. Bude se jednat o příspěvek ve výši kolem 1 miliónu korun. V letošním roce by se měla tato akce realizovat. Za přispění pana Ing.Arch.Mlýnka,místostarosty a předsedy oddílu pana Hollesche a OFS Opava se tato akce podařila dotáhnout do fáze schváleného projektu. Obec pomůže s úpravou podkladu – drenážemi, podsypem, zhutněním povrchu, obvodovými konstrukcemi, obvodovými chodníky a dokončením osvětlení, na oddíle bude příprava a montáž dřevěné bariéry kolem hřiště. Na podzim by měla proběhnout kolaudace a slavnostní otevření.
Pokud se nám podaří sehnat finanční prostředky na výměnu brankových konstrukcí, čeká nás odstranění starých ocelových branek a zabetonování pouzder pro nové hliníkové branky.
Další velkou investiční akcí by měla být výstavba a konečná úprava občerstvení . Pokud seženeme dostatek finančních prostředků a zajistíme všechny potřebná povolení,dojde k výstavbě plnohodnotného občerstvení s nekuřáckým prostorem k posezení , ke zrušení  dnes již nevyhovujícího bufetu, úpravě pergoly z venkovní části  a odstranění plechového plotu.
Na základě dohody s obcí dojde v bezprostřední blízkosti pergoly k výstavbě dětského hřiště, které bude oploceno, budou zřízena parková stání tak, aby došlo k eliminaci nebezpečných situací při výstupu z areálu dětského hřiště směrem na ulici Sportovní.
Vzhledem k tomu, že se na ulici Sportovní provádí splašková kanalizace, budeme také muset vyřešit napojení z našeho areálu na tuto kanalizaci a dořešit napojení elektro.
Je toho dost,plány jsou vždy optimistické a my sami uvidíme,co vše se nám podaří v letošním roce zrealizovat.


Předchozí aktuality
6. 3. 2011 - Výroční zpráva oddílu fotbalu TJ Slavia Malé Hoštice za rok 2010
6. 3. 2011 - Proběhla výroční schůze oddílu kopané
1. 3. 2011 - Napsali o nás - turnaj Mini žáků v Bolaticích
19. 2. 2011 - Přípraváky našeho Áčka
15. 2. 2011 - Napsali o nás - turnaj starších žáků v Bolaticích

Zobrazit všechny aktuality
[ www.fotbalmh.cz ]
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007
Dětský den Sběr šrotu Silvestrovský běh Nad kaplicum pod kaplicum Plesy
Jakubčovice - "A" Slovan Ostrava - "A" Mokré Lazce - "A" TJMH - TJ Sokol Štěpánkovice 11.8.2019 Noviny Chlebičov 2019 Permice První trénink Kylešovice - "A" Vítkov - "A"
Minižáci Straší žáci 1+7 Dorost Muži „A“
ZavřítVzkaz trenérovi -

Jméno:
Předmět: