Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Litultovice - Malé Hoštice

Úvod zápasu v Litultovicích měl vyrovnaný průběh, ale poté začali mít navrch domácí, kteří zaslouženě vyhráli. V 6. minutě uvolnil Šafarčík Kaniu, ale tomu se míč zamotal mezi nohy a ke střele se odhodlal až dobíhající Thiemel, ale jeho pokus šel vedle.
Skóre se poprvé měnilo až ve 31. minutě, kdy si na kvalitní centr Procházky naskočil Radek a z bezprosřední blízkosti překonal Nováka. O chvíli později pak zvýšil jedovatou ranou z pětadvaceti metrů do protipohybu gólmana Borč – 2:0. Tentýž hráč se ostrou střelou prezentoval i v 64. minutě a díky teči se míč dostal až za záda bezmocného Nováka.
A aby toho nebylo málo, za necelých deset minut vyšachovaly Litultovice hostující obranu, kdy Jan Tengler nádherně přenesl hru na Korbela, který poslal míč před bránu na číhajícího Drápala, a ten už neměl problém poslat balon do prázdné branky. „Byli jsme produktivnější. Na co jsme sáhli, to nám vyšlo. Soupeř nás sice ve druhé půli přitlačil, ale za stavu 4:0 jsme měli vše pod kontrolou. Udrželi jsme čisté konto, což je známka toho, že obrana pracovala dobře,“ řekl spokojený trenér domácího výběru Tomáš Leifert.
„Do prvního gólu byla hra vyrovnaná, nahoru – dolů, hrál se pěkný fotbal, jenže po první inkasované brance jsme se složili a převedli totální výbuch. Nevystřelili jsme ani jednou na branku, a když nevstřelíte, nemůžete dát gól. Naše hra doma a venku je jako nebe a dudy, vlastně ne, spíše jako nebe a peklo,“ bral drtivou porážku s úsměvem hostující kouč Martin Greipel.

Litultovice – Malé Hoštice 4:0 (2:0)
Branky: 31. Radek, 42. a 64. Borč, 73. Drápal

Litultovice: Štajner – Nádeníček, Bělaška, Palyza, Vaculík – Haas (62. Jan Tengler), Borč, Korbel, Jiří Tengler – Radek (70. Drápal), Procházka (80. Kareš). Trenér Tomáš Leifert
Malé Hoštice: Novák – Kara, Kašný, Radek, Mlýnek – Kania (75. Bartošek), Thiemel, Chřibek, Šafarčík – Hochgesandt (46. Wiltsch), Malohlava (67. Staníček). Trenér Martin Greipel