Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Malé Hoštice - Budišov nad Budišovkou

Utkání začalo poměrně svižně. V 15. minutě unikal hostující Kirchner sám na brankáře, ale poslal míč vedle. Dvě minuty nato pak Vondrouš minul z dobré pozice branku domácích. Krásný centr Malohlavy poslal Kurzica hlavou za záda Krásy. Hosté kontrovali Olejákem, ale jeho hlavička zazvonila pouze na břevno.
Zklamání z neproměněné šance hosty brzo opustilo, neboť ve 40. minutě zavezl míč do vápna E. Levák našel svého bratra Aleše Leváka a který se trefil přesně k tyči – 1:1. Ve druhém poločase již nic důležitého nestalo, a tak se obě mužstva rozešla smírně.
„Vyložené šance k vidění nebyly, foukal vichr, takže balon lítal po celém hřišti, pro oko diváka o pohledný zápas rozhodně nešlo," byl si vědom Martin Greipel, trenér Malých Hoštic. „Herně šlo o remízový zápas, ale na šance jsme vyhráli 5:1. Máte pět gólovek, jenže dáte pouze jednu, takový je holt fotbal," těžce zkousával remízu hostující vedoucí mužstva Jaroslav Kostecki.

Malé Hoštice – Budišov nad Budišovkou 1:1 (1:1)

Branky: 20. Kurzica – 40. A. Levák
Malé Hoštice: Ballok – Beran, Kašný, Kurzica, Mlýnek – Staníček (90. Cahel), Thiemel, Chřibek, Burdiga (46. Kania) – Wiltsch (70. Bartošek), Malohlava. Trenér: Martin Greipel
Budišov nad Budišovkou: Krása – M. Marek, Křen, Schilder, Oleják – E. Levák, Vondrouš, Kuric – A. Levák, R. Modelský, Kirchner (67. Pražák). Trenér: Petr Latka

Fotbalopavsko.cz

Lídři brali body domácím

19. kolo, 2012-04-28, sezona 2011/2012:I právě uplynulé kolo je možno označit specifickým rozmarem počasí a to velmi silným větrem, který ovlivňoval většinu mistrovských utkání, zejména v neděli. A i když k tomu zavládly letní teploty, branek opět napadalo dosti, nejvíce v utkání Žimrovic s Větřkovicemi - 7 kousků.

Prvních pět mančaftů bralo plný počet bodů, takže na čele tabulky nedošlo k výrazným změnám. První čtyři týmy vyhrály shodně venku, takže si polepšily i v tabulce plusových bodů. Slavia Opava urvala 3 body ve Vřesině a to gólem z 90. minuty, který vsítil L.Haas. Vedoucí Vítkov A a třetí Velké Heratlice tvořili skóro podobně, v poločase přehrávali domácí (Litultovice, respektive Hněvošice A) o jednu branku, aby v druhé půli své vedené pojistili dalšími dvěma trefami. Služovice A se po rozpačitém začátku také už rozjely a Bolaticícm B, po výsledku 1:3, nenechaly doma ani bodík. Největší přestřelka se strhla v Žimrovicích, kde se o body rvaly poslední Větřkovice, posílené vítězstvím nad Malými Hošticemi z minulého kola. Zde od 60.-75. minuty padlo celkem 5 branek! Nakonec se tedy z plného zisku radovali domácí fotbalisté. V záchranářském duelu v Malých Hošticích došlo k dělbě bodů, když domácí Áčko remizovalo s Budišovem nad Budišovkou A 1:1.