Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Malé Hoštice - Vávrovice

Malé Hoštice si s nováčkem z Vávrovic hladce poradily. Už v 8. minutě otevřel skóre Slíž a dvě minuty poté tentýž hráč zařídil svému týmu dvoubrankový náskok. Po hodině hry se prosadil hostující Otipka, ale pro ofsajd nebyla jeho trefa uznána, takže řádili domácí. Nejprve se po přihrávce Slíže trefil Kania a nezůstalo u jednoho gólu. Malohoštický záložník se totiž trefil ještě jednou a uzavřel střelecký účet dne na 4:0.
„Zasloužili jsme si vyhrát. Byli jsme fotbalovější a lepší. Divák musel být kromě dvacetiminutového výpadku ve druhé půli spokojen. Důležité jsou ale tři body," usmíval se po utkání domácí trenér Malých Hoštic. Jeho protějšek Jakub Morbitzer se vyjádřil takto: „První půle nám nevyšla. Soupeř byl lepší, rychlejší na balonu a dostával nás pod tlak. Po změně stran jsme byli chvíli lepší, ale vázla nám finální přihrávka."

Malé Hoštice – Vávrovice 4:0 (2:0)
Branky: 8., 10. Slíž, 74. a 81. Kania
Malé Hoštice: Ballok – Beran, Kašný, Kurzica (70. Pavelka), Mlýnek – Kania, Thiemel, Anděl, Staníček (57. Blaga) – Malohlava (80. Wiltsch), Slíž. Trenér: Martin Greipel
Vávrovice: Olbrich – Jan Laifert, P. Laifert, D. Šenk, Jiří Laifert – Schneider (75. Gebauer), M. Rolný, Scholzik (46. D. Kříž), T. Šenk – J. Otipka (80. Štencek), Bartusek. Trenér: Jakub Morbitzer

Předchozí aktuality
22. 8. 2012 - Fotbalové šachy před začátkem sezóny
22. 8. 2012 - Napsali o nás...
22. 8. 2012 - Turnaj za námi
16. 7. 2012 - Předpoklad prvních utkání v následující sezóně
14. 7. 2012 - Propozice k turnaji "O pohár starosty obce"

Zobrazit všechny aktuality
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007