Plán tréninků
Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace
RSS kanál

TOPlist

Malé Hoštice

ČMFS
Aktuality
Horký sobotní turnaj
Přidal: vedoucíPřidáno dne 7. 8. 2013

Ranní probuzení do první srpnové soboty začalo jako každým rokem. Kopačky už netrpělivě čekaly na sbalení do báglu, chrániče – bo, co kdyby!, štulpny, šortky, pití a alou na hřiště. Ještě vyleštit poháry, připravit tabulky, připravit ceny pro vítěze. Teplota překročila snad všechny meze slušného chování a rtuť neúnavně šplhá nahoru. Pravé chorvatské ráno. Už po osmé hodině skáčeme přes 25 stupňů ve stínu. U moře super, ale před životním sportovním výkonem? No, fakt nevim…..
Nakonec se našlo pár odvážlivců, kteří jsou odhodláni riskovat sportovní grilovačku in natura. Na losování se schází tým Smetanovy Lhoty, Starých pánů, Hřiště 7, Sexy fousků a Čuňat. Ve stínu 30, začíná přituhovat…….
Zvolili jsme herní systém „každý s každým“ a zkrácenou dobu utkání. Turnaj se pomalu rozjíždí, jsou na světě první výsledky. Obhájci loňského prvenství poprvé klopýtli. Asi to bude letos zase jinak. Mladí a nažhavení běhají nahoru a dolů, snaží se střílet z nezvyklých pozic. Brzy někteří zjistí, že fyzický fond není to jediné, co bude dnes hrát roli. Začíná se taktizovat. Hlavně vydržet!
Kolem poledne je odehráno. Do semifinále postoupil tým Starých pánů, Smetanova Lhota,Hřiště7 a Sexy fousci. Proti sobě začínají mladí a neklidní: Smetanova Lhota x Hřiště 7. Po remíze přichází penalty. Na Smetanovku nakonec zbývá boj o 3.místo.A nyní opět proti sobě nastoupí věční rivalové Staří páni x Sexy fousci. První útok-první gól. Tráva žloutne, ve stínu 38 stupňů. Pravé peklo je tady a drama vrcholí……
Sexy fousci vyrovnávají. Na řadu přicházejí penalty. Zkušení borci jdou zúročit své umění….Gól! Vedle! Chytil! Tři kola nepomohly, tak se jde na další…..Chytil! Gól! A je vymalováno. Předčasné finále vyhrává tým Starých pánů.
Boj o třetí místo měl rychlý průběh. Teplota spíše vyzývala k navlečení do plavek a šipce do bazénu, než k fotbalovému vrcholu dne. Po dohodě se kopou pouze penalty. Smetanovka byla úspěšnější a obsadila třetí místo. Staří páni i Hřiště 7 do toho jdou naplno. Nenápadný útok a Staří páni vedou 1:0.Později přichází přímý kop a po něm gól z kopačky Starého pána v dočasných službách týmu Hřiště 7. 1:1. Ještě není konec! Staří páni střílejí další dvě branky a vítězí…. Na hřišti je klid. Nepřejícné obličeje dávají jasně najevo, co si myslí….Je to nuda! Zase Staří páni! No snad se budeme moct příští rok radovat z vítězství někoho jiného. Ale to záleží jen a jen na vás…..

Sláva vítězům,čest poraženým!

Konečné pořadí

1.Staří páni
2.Hřiště 7
3.Smetanova Lhota
4.Sexy fousci
5.Čuňata
Nejlepší střelec turnaje Richard Blaga.  


Předchozí aktuality
7. 8. 2013 - Rozpis utkání podzim 2013
5. 8. 2013 - Turnaj Složek 2013 - foto
23. 7. 2013 - Článek pro Hoštický zpravodaj - léto 2013
15. 7. 2013 - Přes hlinikáče se již skáče!
30. 6. 2013 - Náročná sobota

Zobrazit všechny aktuality
[ www.fotbalmh.cz ]
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007
Dětský den Sběr šrotu Silvestrovský běh Nad kaplicum pod kaplicum Plesy
Jakubčovice - "A" Slovan Ostrava - "A" Mokré Lazce - "A" TJMH - TJ Sokol Štěpánkovice 11.8.2019 Noviny Chlebičov 2019 Permice První trénink Kylešovice - "A" Vítkov - "A"
Minižáci Straší žáci 1+7 Dorost Muži „A“
ZavřítVzkaz trenérovi -

Jméno:
Předmět: