Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Hradec nad Moravicí - Malé Hoštice

V Hradci nad Moravicí si Malé Hoštice připsaly tvrdý debakl. Ve 20. minutě sice vypálil Thiemel na Weinholda, který vyrazil míč pouze na Klingera a ten jej v pohodě doklepl do sítě – 0:1. Tři minuty nato však Žurek trefil tyč a v malém vápně uplatnil důraz Scholtz, jenž srovnal. Po půlhodině hry zatáhl míč po pravé straně Lichý, poslal jej do vápna na Wiwegera a ten strhl vedení na stranu domácích.
Ve druhém poločase využil chyby hostující obrany Scholtz, který unikal sám na branku a střelou po zemi podél brankáře nedal Karešovi šanci – 3:1. Později navíc Petřík vyslal dopředu Sedláčka, ten nekompromisní ranou propálil Kareše počtvrté a domácí mohli slavit první vítězství v sezoně a cenný skalp Malých Hoštic.
„V úvodu byli lepší hosté, kdy se dostali do vedení, ale další šance neproměnili. Od vyrovnání jsme začali hrát my a troufnu si říci, že jsme byli lepším a běhavějším týmem. Vyhráli jsme zaslouženě," zaznělo z úst spokojeného kouče Hradce nad Moravicí Rostislava Poláčka. „Hráli jsme hrozně, nedařilo se nám nic. Domácí byli aktivnější, dravější a lepší. Vyhrát si zasloužili. Z naší strany to byl totální výbuch," soptil hostující trenér Martin Greipel.

Hradec nad Moravicí – Malé Hoštice 4:1 (2:1)

Branky: 23. a 57. Scholtz, 30. Wiweger, 69. Sedláček – 20. Klinger
Hradec nad Moravicí: Weinhold – Dušek (89. Fisher), Draisaitl, Doseděl, Ignác – Krejza – Lichý (75. Ondřej), Petřík (85. Machovský), Žurek, Wiweger – Scholtz (66. Sedláček). Trenér Rostislav Poláček
Malé Hoštice: Kareš – Kara, Pavelka (37. Kurzica), Kašný, Mlýnek – Kania, Chřibek, Thiemel (70. Bartošek), Klinger (85. Undruh) – Malohlava, Wiltsch. Trenér Martin Greipel