Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Přidal: vedoucíPřidáno dne 24. 4. 2016

Ani v 21.kole Okresního přeboru nepřineslo domácí prostředí našemu týmu potřebné štestí v podobě získaných bodů. Po krátkém úvodním tlaku domácích přišla studená sprcha v podobě prvního inkasovaného gólu již ve 10-té minutě utkání. Tímto gólem jak kdyby na domácí tým padla "deka" z předchozích neúspěšných utkání a rázem se aktivita z kopaček domácích vytratila. Po dalších dvanácti minutách inkasovali podruhé z kopačky hostujícího hráče a již nebyli schopni na přesnou kombinační hru hostující Vřesiny do poločasu odpovědět. Do druhého poločasu kdo čekal agresivní hru směrem na branku hostí od domácích se bohužel mýlil. Naopak se začali kupit nepřesnosti v přihrávkách a rostla nervozita na straně domácích, kteří se nechávali zatlačovat hostujícícm týmem i po stránce tvrdosti v osobních soubojích. Z dílny domácích se nezrodila téměř žádná brankou zavádějící situace a tak po téměř udržovací hře ze strany Vřesiny došlo na třetí branku v 66-té minutě, kdy po vysunutí přes obranu v souboji jeden na jednoho překonal domácího brankáře hostující útočník dělovkou z voleje. V dnešním utkání jsme dostali lekci od hostující Vřesiny z přesnosti přihrávek a tvrdosti v osobních soubojích, kdy po jednom takovém, který už byl za hranicí férovosti musel střídat domácí hráč Erik Klinger. Po Martinu Staníčkovi, který odešel z hřiště také pro zranění, tak máme mimo hru dva stěžejní hráče a teprve průběh příštího týdne ukáže jestli s nimi trenér bude moct počítat do příštího zápasu. Konečný verdikt zápasu tedy dnes činil 0:3 . V tabulce jsme touto prohrou klesli na desátou pozici se ziskem 23 bodů a na jaře jsme doposud z pěti utkání získali pouze jeden bod. Příští neděli zajíždíme na horkou půdu momentálně třetího  Budišova, kde nezbývá nic jiného, než aby kluci zvedli hlavu a pořádně se poprali o nezbytné body na venkovním hřišti.

Zobrazit všechny aktuality
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007