Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Přidal: vedoucíPřidáno dne 23. 4. 2017

Protože se nehraje, přinášíme vám alespoň rozhovory s hráči 18. a 19. kola okresního přeboru z webu fotbalunas.cz.

Michal Kokošek

Gratuluji k výhře, kde jste pro ní sháněl podporu?
Nemusel jsem shánět - u nás v Malých se to docela sleduje, takže spoluhráči hlasují bez nahánění.

V Malých Hošticích je anketa velmi populární. Co Vás bude výhra stát do klubové kasy?
Většinou nějaká ta medicína tekutá. Nicméně už začala grilovací sezóna, takže se ještě uvidí.

Pojďme na zápas s Hněvošicemi, který jste rozhodl ve druhé půli dvěma góly. Popište nám tento zápas.
Góly byly dva. Od začátku jsme věřili, že zápas vyhrajeme a dělali jsme pro to maximum i když jsme se v první půli moc do jasných příležitostí nedostávali nakonec jsme dokázali postupným tlakem v druhé půli na hostující branku přeměnit v cílené body.

Vstřelil jste dva góly, jakým způsobem padly?
Hlavní zásluhu má naše útočné eso Dominik Klinger, který první gól de facto připravil jak na talíři - stačilo stát na správném místě a skórovat do prázdné branky. U mého druhého gólu na 4:1 už byla obrana hostí hodně otevřená, a po postupné kombinační akci jsem po střele Ondry Šafarčíka dorážel opět do prázdné branky po vyražení od gólmana.

Jak jste byl spokojen se svým výkonem?
Šel jsem v druhé půli oživit útok a skórovat- to se povedlo na 200% takže spokojenost.

Start do jara se Malým Hošticím vydařil. Na vedoucí příčku ztrácíte tři body. Nezačíná se v kabině mluvit o postupu?
Nemluvíme o postupu, ale o tom že ten po podzimu rozjetý Hradec přehrajeme. :o)

Koho vidíte za hlavního kandidáta na postup?
Pořád Hradec a Budišov.

Teď vás čeká zápas s Bělou, která je poslední. S jakým cílem jdete do toho zápasu?
Vyhrát, nic jiného nebereme.

Na jakém postu se Vám nejlépe hraje?
Střed zálohy.

Předpokládám, že se fotbalem neživíte. Jaké je Vaše civilní povolání?
Dělám na pozici manažera nákupu v mezinárodní společnosti.

Jaká je kabina v Hošticích a kdo je jejím největším hecířem?
Momentálně je největším "tmeličem" Honza Grygarčík.

Kdo myslíte, že vyhraje letošní ročník Ligy mistrů?