Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Přidal: vedoucíPřidáno dne 7. 11. 2009

Kdo se nezajel podívat na zápas mužů do Slavkova,asi zaváhal.Výsledek 4:5 a nařízené čtyři penalty hovoří za vše.Ale pěkně popořádku.
Kdo si myslel,že jedeme pro tři body,tak viděl věc příliš snadno.Slavkovské Áčko hraje až v neděli a někteří hráči byly až podezřele kvalitní...Než jsme se rozkoukali,tak slavkovští podnikli svůj vůbec první výpad po levé straně a při výskoku trefil míč Blonďáka do rukou,kterými si chránil obličej.No a rázem tu byla první penalta 1:0.Bohužel i na tento zápas byl nominován ,jak už po několikáté,velmi slabý rozhodčí,který reagoval buď na to,kdo víc zařve,nebo kdo co poradí z lajny.O pár minut později po opět velmi sporné hře na zemi přihrál soupeř do šestnáctky a tentokrát pěknou ranou zvyšoval již na 2:0.Do konce poločasu si vybral tu správnou chvíli Packa,kdy dvakrát překonal brankáře a rázem se šlo do šaten za stavu 2:2.Ten druhý gól padl těsně před koncem prvního poločasu a to vzalo slavkovským vítr z plachet.
Ve druhé půli jsme se snažili vyvinout tlak,ale po mnoha nepřesnostech a špatně zakončených akcích hrozil soupeř z brejků.Naštěstí se nám podařil jeden z mnoha útoků a Timi doklepával na 2:3.A to ještě nebylo zdaleka vše.Soupeři se velmi snadno dařilo procházet do hloubi naši půle a opět po jednom z brejků,kdy jsme nedokázali přesně nahrát,přečíslil naši obranu a rázem to bylo 3:3.Naštěstí se probudil konečně i rozhodčí a vzpomenul  na nesprávně nařízenou penaltu ze začátku utkání.To když si Matěj mistrně naskočil na obrance a skácel se k zemi.A další penalta.Packa na 3:4.Další hattrick byl na světě.A aby toho nebylo málo, po nedorozumění soupeřova obránce s brankářem,kdy kopal malou domů,vystartoval Packa proti brankáři,dostal ho pod tlak a donutil chybovat.Vypíchl mu míč a řítil se na bránu.Brankář Packu chytil za ruku a stáhl ho k zemi.Další penalta a navíc červená karta.Díky pane rozhodčí ,Kuba na 3:5 !!! Slavkov se ani v tuto chvíli nevzdal.Tlačili se zuby nehty k naší brance - obdivuhodná urputnost.Otevřeli obranu a my mohli za krátkou chvíli ještě skórovat.Ale to se nám ani při hře dva na dva ani jeden na jednoho nepodařilo.A tak ještě přišel trest ,asi v 95.minutě dobíhal soupeř míč,směřující za lajnu a při snaze zablokovat možný centr,trefil Lumír nohy protihráče.A další penalta 4:5 ! Během jednoho zápasu 4 penalty a jedna červená karta.Bláznivý zápas.Ale naštěsti pro nás se šťastným koncem.Skutečně si nakonec odvážíme 3 body.Ale byla to fuška !