Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Přidal: vedoucíPřidáno dne 12. 5. 2019

TJ KRÁSNÉ LOUČKY - TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE 2:2 (1:1)

/ aktualizováno, 1x VIDEO /

Z posledního výjezdu na Bruntálsko vezeme domů bod. Naše fotbalisty přijel podpořit pěkný počet fanoušků.

Loučky udeřily hned v první minutě. A po vstřelení branky se zatáhly. V první půli ovšem ohrozil domácí branku pouze Šafarčík, jehož střela lízla břevno. Těsně před pauzou byl ve vápně faulován Kara, k penaltě se postavil Staníček a nedal brankáři šanci (video níže).

V úvodu druhé půle přešel dva hráče Adamčík, narazil si s Dominikem Klingerem a z úhlu trefil vzdálenější roh branky. Michal zapsal první trefu v našem dresu. Další šance měli Šafarčík, Adamčík, Kara, ale především příležitost D. Klingera volala po brance, jenže neproměnil. Deset minut do konce jsme se zatáhli, soupeř začal tlačit, vytvořil si šance, a nakonec minutu před koncem po rohu vyrovnal na konečných 2-2.

Krásné Loučky doma ztratily body přesně po roce, tehdy ještě v I.A remizovali 12.5.2018 s Jakubčovicemi.

Branky MH: 45. Staníček (pen.), 52. Adamčík.
ŽK: Mlýnek, Klinger E.
Diváci: 95 (cca 20 MH).
Průběh: 1:0, 1:2, 2:2.

Rozhodčí: Priesol Daniel - Fryč Lukáš, Macrineanu Jiří.
Delegát FA: Mužík František.

Sestava: Honka - Mlýnek, Klinger E., Staníček, Pospěch - Kara (79. Kašný), Chřibek (C), Šafarčík, Schrom (82. Bartošek) - Adamčík, Klinger D.

Zobrazit všechny aktuality
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007