Plán tréninků
Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace
RSS kanál

TOPlist

Malé Hoštice

ČMFS
Aktuality
Důležitá výhra nad Slavkovem
Přidal: vedoucíPřidáno dne 13. 9. 2020

TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE - TJ SOKOL SLAVKOV 5:1 (3:1)


Branky MH: 25., 53., 77. (z pen.) Šafarčík, 7. vlastní, 18. Adamčík.
ŽK: Klinger E.
Diváci: 155.
Průběh: 2-0, 2-1, 4-1, ČK hosté, 5-1.

Rozhodčí: Moravec Roman - Priesol Daniel, Fryč Lukáš.

Sestava: Honka - Unruh, Klinger E., Droppa, Pospěch (50. Mlýnek) - Schrom (77. Režnar), Chřibek (C), Kostka (87. Pivoda), Adamčík (85. Stoček) - Klinger D., Šafarčík.


Mladší žáci 1+5 sk.A
Malé Hoštice - Háj ve Slezsku 3:11

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. A (Kylešovice+MH)
Kylešovice - Kravaře 5:2

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. A (Kylešovice+MH)
Kylešovice - Kravaře 0:4

Přebor dorostu (MH+Kylešovice)
Malé Hoštice - Slavkov 2:2

III.třída sk.B muži
Malé Hoštice "B" - Chvalíkovice 2:2

-------------------------------------------
Program příštího týdne:

Mladší žáci 1+5 sk.A
Pátek 18. 9. 2020 16:30 Bolatice - Malé Hoštice

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. A (Kylešovice+MH)
Neděle 20. 9. 2020 09:00 Břidličná - Kylešovice

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. A (Kylešovice+MH)
Neděle 20. 9. 2020 10:45 Břidličná - Kylešovice

Přebor dorostu (MH+Kylešovice)
Sobota 19. 9. 2020 16:00 Oldřišov - Malé Hoštice

III.třída sk.B muži
Sobota 19. 9. 2020 16:00 Suché Lazce - Malé Hoštice "B"

ČPP I.A třída mužů sk. A
Sobota 19. 9. 2020 13:30 Slovan Ostrava - Malé Hoštice


Předchozí aktuality
10. 9. 2020 - Víkendový program
9. 9. 2020 - Ludgeřovice stále bez obdržené branky
8. 9. 2020 - Anglický týden
6. 9. 2020 - Výprask
3. 9. 2020 - Víkendový program

Zobrazit všechny aktuality
[ www.fotbalmh.cz ]
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007
Dětský den Sběr šrotu Silvestrovský běh Nad kaplicum pod kaplicum Plesy
Hradec - "A", 10.10.2020 Hradec - "B", 27.9.2020 Jakubčovice - "A", 26.9.2020 Slovan Ostrava - "A", 19.9.2020 Ludgeřovice - "A", 9.9.2020 Mokré Lazce - "A", 6.9.2020 Ludgeřovice - "A", 22.8.2020 První trénink, 23.7.2020 Příprava - Štěpánkovice, 1.8.2020 Podzim 2019
Minižáci Straší žáci 1+7 Dorost Muži „A“
ZavřítVzkaz trenérovi -

Jméno:
Předmět: