Plán tréninků
Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace
RSS kanál

TOPlist

Malé Hoštice

ČMFS
Aktuality
Popáté bez vstřelené branky
Přidal: vedoucíPřidáno dne 4. 10. 2020

TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE - TJ SOKOL ŠTĚPÁNKOVICE  0:1 (0:1)


ŽK: Greipel, Droppa, Kostka.

Rozhodčí: Robenek Bohumil - Chlebovský Bohumír, Porubek Václav.

Sestava: Greipel - Unruh (65. Mlýnek), Klinger E., Droppa, Pospěch - Stříbný, Chřibek (C) (65. Adamčík), Kostka, Schrom (58. Hrda) - Klinger D., Šafarčík.

Mladší žáci 1+5 sk.A
Malé Hoštice - Bolatice 4:21

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. A (Kylešovice+MH)
Dolní Benešov - Kylešovice - odloženo

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. A (Kylešovice+MH)
Dolní Benešov - Kylešovice - odloženo

Přebor dorostu (MH+Kylešovice)
Malé Hoštice - Velké Heraltice 4:2

III.třída sk.B muži
Malé Hoštice "B" - Horní Lhota 3:5

----------------------------------------------
Program příštího týdne:

Mladší žáci 1+5 sk.A
Čtvrtek 8. 10. 2020 15:30 Háj ve Slezsku - Malé Hoštice

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. A (Kylešovice+MH)
Sobota 10. 10. 2020 10:00 Kylešovice - Kobeřice - hřiště UT Kylešovice

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. A (Kylešovice+MH)
Sobota 10. 10. 2020 11:45 Kylešovice - Kobeřice - hřiště UT Kylešovice

Přebor dorostu (MH+Kylešovice)
Sobota 10. 10. 2020 12:30 Kozmice - Malé Hoštice

III.třída sk.B muži
Neděle 11. 10. 2020 15:00 Služovice - Malé Hoštice "B"

ČPP I.A třída mužů sk. A
Sobota 10. 10. 2020 15:00 Hradec nad Moravicí - Malé Hoštice


Předchozí aktuality
1. 10. 2020 - Víkendový program
26. 9. 2020 - V Jakubčovicích dochytal Martin Staníček
24. 9. 2020 - Víkendový program
19. 9. 2020 - Bezbranková remíza v Ostravě
17. 9. 2020 - Víkendový program

Zobrazit všechny aktuality
[ www.fotbalmh.cz ]
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007
Dětský den Sběr šrotu Silvestrovský běh Nad kaplicum pod kaplicum Plesy
Hradec - "A", 10.10.2020 Hradec - "B", 27.9.2020 Jakubčovice - "A", 26.9.2020 Slovan Ostrava - "A", 19.9.2020 Ludgeřovice - "A", 9.9.2020 Mokré Lazce - "A", 6.9.2020 Ludgeřovice - "A", 22.8.2020 První trénink, 23.7.2020 Příprava - Štěpánkovice, 1.8.2020 Podzim 2019
Minižáci Straší žáci 1+7 Dorost Muži „A“
ZavřítVzkaz trenérovi -

Jméno:
Předmět: