Plán tréninků
Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace
RSS kanál

TOPlist

Malé Hoštice

ČMFS
Aktuality
Los
Přidal: vedoucíPřidáno dne 1. 7. 2021

Los krajských soutěží našich týmů. Kromě áčka budou letos hrát kraj také dorost a nově složený tým dorostenek.


ČPP I.A třída mužů sk.A
Neděle   15.8. 17:00 MH - Slovan Ostrava
Neděle   22.8. 16:30 Vřesina - MH
Neděle   29.8. 16:30 MH - Chlebičov

Neděle     5.9. 16:00 MH - Štěpánkovice
Sobota   11.9. 16:00 Ludgeřovice - MH
Neděle   19.9. 15:30 MH - Kozmice
Sobota   25.9. 15:30 Darkovičky - MH

Neděle   3.10. 15:00 MH - M.Lazce
Neděle 10.10. 15:00 Bolatice - MH
Neděle 17.10. 14:30 MH - Hradec
Neděle 24.10. 10:00 Zlatníky - MH
Sobota 30.10. 14:00 Stará Bělá - MH

Neděle   7.11. 14:00 MH - Kravaře


DASYN Krajská soutěž dorost sk. A
Sobota   14.8. 17:00 MH - Svinov
Neděle   22.8. 14:15 Polanka - MH
Sobota   28.8. 16:30 MH - Břidličná

Sobota     4.9. 10:00 Ostrava-Jih - MH
Sobota   11.9. 16:00 MH - Heřmanice
Neděle   19.9. 13:15 D.Benešov - MH
Sobota   25.9. 15:30 MH - Bohumín

Sobota   2.10. 15:00 MH - Světlá Hora
Sobota   9.10. 12:45 Dolní Lhota - MH
Sobota 16.10. 14:30 MH - Brušperk
Neděle 24.10. 11:30 Raduň - MH
Neděle 31.10. 13:00 Vítkov - MH

Sobota   6.11. 14:00 MH - Řepiště


3. liga dorostenek Morava 6+1
Neděle     5.9. 16:00 Bílovec - MH
Neděle   12.9. 16:00 MH - Baník B
Neděle   26.9. 15:30 MH - Jakartovice

Neděle   3.10. 15:00 Havířov - MH
Neděle 10.10. 15:00 MH - Frýdek-Místek
Neděle 17.10. 14:30 Hranice - MH
Neděle 24.10. 14:30 MH - Orlová
Neděle 31.10. 16:30 MH - Bezměrov


Předchozí aktuality
21. 6. 2021 - Složení I.A pro příští ročník
19. 6. 2021 - Příprava
13. 6. 2021 - Příprava
7. 6. 2021 - Příprava
5. 6. 2021 - Příprava

Zobrazit všechny aktuality
[ www.fotbalmh.cz ]
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007
Dětský den Sběr šrotu Silvestrovský běh Nad kaplicum pod kaplicum Plesy
Příprava - Služovice, 13.6.2021 Příprava - V.Heraltice, 5.6.2021 hřiště, 1.1.2021 Povodeň, 14.10.2020 Hradec - "A", 10.10.2020 Hradec - "B", 27.9.2020 Jakubčovice - "A", 26.9.2020 Slovan Ostrava - "A", 19.9.2020 Ludgeřovice - "A", 9.9.2020 Mokré Lazce - "A", 6.9.2020
Minižáci Straší žáci 1+7 Dorost Muži „A“
ZavřítVzkaz trenérovi -

Jméno:
Předmět: