Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Malé Hoštice - Hněvošice
Černá série je zlomena. Malé Hoštice po šesti porážkách v řadě dokázaly naplno bodovat. Hrdinou zápasu se stal brankář Čubok, který chytil hněvošické ofenzivě minimálně čtyři čisté góly. „Chtěli jsme konečně zlomit naši černou sérii, úvod zápasu tomu také napovídal, kluci od prvních minut hráli aktivně, napadali soupeře, přesně tak, jak se to od nich očekává,“ podotkl jeden domácích trenérů Stanislav Filala.
Již po jedenácti minutách dobře pressoval Staníček, donutil protivníka k chybě, zmocnil se míče a střelou ze šestnáctky otevřel skóre. „Místo toho, abychom dál pokračovali v aktivní hře, tak jsme začali nakopávat balony a iniciativu přebral soupeř,“ kroutil hlavou nad dalším vývojem Fiala.
Domácí výběr brankáře Hluchníka prověřil v prvním dějství už jen jednou, a to Slížem, který se snažil prosadit střelou zpoza šestnáctky. „Hněvošice nás dostaly pod tlak a měly i několik šancí,“ doplnil domácí kouč. V 17. minutě přizvedl Gargoš hlavou míč, ten se dostal k Miroslavu Buchtovi, jehož umístěnou ránu Čubok chytil. Do konce poločasu ještě hosté zazdili další dvě velké šance. Nejdříve Roman Ševior a poté znovu Miroslav Buchta.
„Šance na vyrovnání byly, bohužel se od nás odvrátilo i štěstí,“ povzdechl si hněvošický kouč David Křempek. I ve druhém poločase měly Hněvošice navrch. V rozmezí několika minut spálili velké šance Durda a Pavel Ševior. Když už vyrovnávací gól visel na vlásku, přišel ojedinělý protiútok domácích. Míč putoval po ose Bartošek – Malohlava – Slíž a posledně jmenovaný zvyšoval na 2:0.
Hněvošice vrátil do hry nádhernou ranou Pavel Ševior, ale vyrovnat se už souboru Davida Křempka nepodařilo, i když Borecki gól dal. „Padl z ofsajdu, nemohl být uznán. Porážka nás mrzí, byli jsme lepším týmem, bohužel nám vaz zlomily zahozené šance, v zimní přestávce tak máme o čem přemýšlet,“ zakončil trenér Křempek.
Malé Hoštice - Hněvošice 2:1 (1:0)
Branky: 11. Staníček, 70. Slíž – 86. Pavel Ševior

Malé Hoštice: Čubok – Beran, Kašný, Kania, Petr Mlýnek I. – Bartošek (75. Burdiga), Thiemel, Chříbek, Malohlava – Slíž, Staníček (60. Petr Mlýnek II.)
Hněvošice: Hluchník – R. Buchta, René Buchta, Šafarčík (74. Latka) – M. Kocioan - Droppa (84. Borecki), P. Ševior, R. Ševior, - M. Buchta, R. Garhoš, Durda (81. P. Stříbný)
All stars 13. kola okresního přeboru

Čubok (Malé Hoštice)
Nádeníček (Litultovice), Utěšený (Kylešovice), Bastl (Dolní Benešov B), Doležel (Litultovice)
Čavera (Kylešovice), Pavel Ševior (Hněvošice), Pačka (Dolní Benešov B)
Mužík (Kylešovice), Gavenda (Slavkov B), Václavek (Dolní Benešov B)