Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Pozor!
Nevhodné, vulgární či urážlivé vzkazy budou smazány nebo upraveny.

Pokud chcete zaslat osobní zprávu nebo upomínku na nějakou chybu, nepište je zde, ale na příslušný E-mail.

Pro odeslání zprávy musí být vyplněno jméno a text zprávy.

V textu sdelení můžete používat odkazy stylem <a href="http://adresa/" target="_blank">Text odkazu</a>

<< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7Další >>
Vzkazy 61 až 80 (celkem 133)

Super   Přidáno: 30. 09. 2007, 19:59:54
Dorost vyhrál!! Chuchelná 2-4 Malé Hoštice Branky(4 a 14 Chucelná,9 Blaga,10Blaga,11 Pivoda,46 Blaga)
Pavel   Přidáno: 30. 09. 2007, 13:03:08
30.9. Litultovice - M. Hoštice 0:1 (0:1), upracované, ale 3 body jsou naše
Střapač   Přidáno: 24. 09. 2007, 15:28:48
jj, hoši, bacha na pravost informací
kavis   Přidáno: 24. 09. 2007, 10:55:09
za muze nedaval 2 Matušovský. Matuše stridal Roman Wicha a ten daval dva goly. Becko prohralo 4:0.
Janík   Přidáno: 24. 09. 2007, 09:50:28
Tak fotbal v Hošticích je na dobré úrovni... jen tak dále hoši a chlapy... stálý fanoušek...
Střapač   Přidáno: 23. 09. 2007, 20:36:00
Koblih, chyba tam opravdu není, taťka byl už dávno v dorostu, když se pořizovala tahle fotka žáků, kde nejstarší jsme byli my, ročník 1974 ;-)
Super   Přidáno: 23. 09. 2007, 19:58:30
Muži vyhráli 3-1 goli 2Matušovský David
1Staníček Martin
Super   Přidáno: 23. 09. 2007, 19:58:29
Koblih   Přidáno: 23. 09. 2007, 12:12:07
Na fotce 1986-1995 Žáci 5.11.1998 je chyba v dolní řadě v pravo není vladimír unruh ale roman grygarčík tu fotku mám doma a je to tatka!
Super   Přidáno: 23. 09. 2007, 10:58:12
Dorost vyhrál 12-2 branky 6blaga 4pivoda 1chřibek 1vlastní(trulley)

Super   Přidáno: 22. 09. 2007, 20:12:56
Minižáci podlehli Komárovu 5-0
Mladší žáci srazili do kolen 13 golovou nadílkou chvalíékovice Branky 7grygarčík 5konetzný 1ribka     M.Hoštice 13-1 Chvalíkovice
Super   Přidáno: 22. 09. 2007, 09:59:40
Omlouvám se goli 2 grygarčík 2 konetzný 4 klingr
Super   Přidáno: 21. 09. 2007, 12:41:20
Mladší žáci vyhráli na půdě otic 8-5 (4-3)
I když otice po 1 poločase vedle kluci se zvedli a dali 5 branek.Goli Grygarčík 2,Konetzný 3,Klinger 3
kavis   Přidáno: 20. 09. 2007, 18:07:34
ukazala se nezkusenost nasich dorostencu..prijel souper ktery mel dost stary tym takze nasi dorostenci s asi nejmladsim tymem nebyli na pomerne silovou hru zvykli. ale az se kluci co prisli z zaku (coz je vetsina) trochu otrkaji s tema starsima tak pojedou jak po masle!
Michal   Přidáno: 20. 09. 2007, 15:38:57
Dorost ve středeční dohrávce podlehl doma Oldřišovu 2:3 (1:0) goly: Blaga, Malý.
První poločas celkem vyrovnaný , hosté měli asik větší šance ale branku dali Hoštice. Druhý poločas povystřídaní Blagy , který musel na trénink , Hoštice jako by přestali hrat., hosté rychlými 2 goly zapas otočili. pak jeste přidali 3 gol , na což Hostice stihli zareagovat pouze snížením Malého na 2:3
Střapač   Přidáno: 16. 09. 2007, 21:28:44
Dorost po plejádě neproměněných šancí veze z Píště 3 body za výhru 3:2, Muži A vybojovali díky přestřelce v závěru utkání remízu 3:3 na umělé trávě v Kylešovicích.
Střapač   Přidáno: 16. 09. 2007, 10:07:06
Po slibném začátku 2:0 pro naše mužské Béčko nakonec ROBOT Opava otočil skóre na konečných 5:2 ve svůj prospěch.
kavis   Přidáno: 13. 09. 2007, 12:19:01
lidi tady je nejak mrtvo! piste neco! co rikate na vysledek pratelskeho zapasu acka proti becku?
kavis   Přidáno: 07. 09. 2007, 16:23:46
a co odpust? bude?
Střapač   Přidáno: 07. 09. 2007, 15:35:44
Tento víkend se NEHRAJE, viz. Aktuality!
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007