Plán tréninků
Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace
RSS kanál

TOPlist

Malé Hoštice

ČMFS
Diskuse
Vaše připomínky
Přidat příspěvek
Jméno:

Text:<< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Následující >>

fans
Jak překvapívé...

ale brutální fanda
posily do á týmu nejsou

fans
máme nějaké posily do "A"?

luke
Rozpis bude k dispozici,jakmile ho pošlou z OFS Opava.Pravděpodobně by mohl být jíž na obecním turnaji.Ale spíše příjde až o týden později.

fans
kdy zveřejníte rozpis nové sezóny???

fans
Pokud opravdu založíte "B", tak dejte domácí zápasy v sobotu. Ne jak minulé, že budou hrát v neděli před "Ačkem". Je třeba, aby se tyto dva týmy doplňovali.

luke
Možnosti jsou otevřeny,jen připomínám,že přihlášky do dalšího ročníku se uzavírají do poloviny června,kde potřebuji soupisku jmen,rodné čísla.Jedna věc je "já bych klidně hrál..." a druhá pravidelně trénovat,organizovat,zajišťovat.Pokud taková velká skupina existuje,přijďte osobně ,můžeme to probrat  .

Mar.
Zájemců o mužstvo B by bylo dost. Nepleťte si nechuť hrát za A mužstvo s nezájmem hrát fotbal. S pár klukama jsme se o tom již bavili a napočítali jsme cca 12 vážných zájemců o B mužstvo, včetně 2 brankářů a trenéra. Samozřejmě při vyhlášení náboru do B mužstva jsme si jistí, že dostatek hráčů by byl určitě zajištěn. Je škoda, že někteří kluci hrát fotbal chtějí, ale musejí hledat angažmá v sousedních klubech.

Záleželo by však na okolnostech vzniku "Béčka" (zázemí, finance, možnosti tréninků,...)

...
Aspon ze te dorost

luke
Nevím,že by někdo projevil zájem o znovuzaložení Mužů B.Není dostatek hráčů ani do Ačka.Určitě bude znovuzaložen dorost.

Lam.
Bude letošní rok Muži B ???

luke
Díky za upozornění,ale takové věci se musí hlásit na OFS min.týden předem.Tak někdy příště.Pokud budeme vědět včas,určitě se to dá řešit.

fanoušek
souhlasím s posunutím nedělního zápasu

fans
Přehoďte nedělní zápas na sobotu. V neděli hraje ČR - RUSKO na fotbal nikdo nepříjde!

fff
prý muži netrénují, tož hlavně , že byli na soustředění ne?

Luki
chtělo by to nové fotky z letošního roku;)!. třeba z prvních zápasu a ze sběru a tak!

Střapač
prakticky na vše bylo odpovězeno už dřívě, stačí si pročíst celou diskuzi...případné další věci je třeba řešit s trenéry, vedoucími družstev, případně rovnou s výborem...těžko na netu

Fanoušek
Chtěl bych se jen zeptat,Proč muži dostali šusťákovky a skončily na 10 místě misím..Ale Starší Žáci?..Skončili na 1 místě a nedostaly nic..Nemyslítě že je to trošku nespravedlivé ? ..Já myslím že je ;)..A dokonce žáci už ani nedostanou po zápase ani Párek,nebo kofolu..A tento půlrok sezony nedostaly ani jednou..Je to trochu nefér ..

luke
Milý příteli,také jsem se podivoval,ale pokud mám informace zprostředkovaně,nemohu hádat,co vlastně byl.Asi někdo nahlásil špatné podklady.

Michal
Máte chybu v poslední aktualitě. Ondra Pavelka brankář?  Je třeba si to přečíst a ne jen tupě zkopírovat . Byl to nejlepší střelec turnaje.

[ www.fotbalmh.cz ]
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007
Dětský den Sběr šrotu Silvestrovský běh Nad kaplicum pod kaplicum Plesy
Jindřichov - "A", 3.6.2023 Budišov - "A", 21.5.2023 Slavia Opava - "A", 6.5.2023 Velké Heraltice - "A", 29.10.2022 SO Bruntál "B" - "A", 10.9.2022 Stará Bělá - "A", 30.10.2021 Zlatníky - "A", 24.10.2021 Bolatice - "A", 10.10.2021 Darkovičky - "A", 25.9.2021 Ludgeřovice - "A", 12.9.2021
Minižáci Straší žáci 1+7 Dorost Muži „A“
ZavřítVzkaz trenérovi -

Jméno:
Předmět: